Rullikool

UUSMAA RULLITUURRULLIKOOL ja  2H Klubi 

kutsuvad kõiki algajamaid harrastajaid ja tublisid treenijaid 

 

MyFitness ühitreeningutele TALLINNAS!!!

 

 

KOLMAPÄEVITI 19:00-20:15 Hiiul.

Koguneme Hiiu poolses autoparklas. Autoga tulijad saavad oma masinad jätta  parklasse!

 

ASUKOHA leiad SIIT!

 

TREENINGUTEL JA ÜHISSÕITUDEL osalejatele!

 

Anname ülevaate turvalisest käitumisest ja liikumisest teistega koos ja teiste keskel. Sõidame koos sobivas tempos, kuna tempomeistreid on mitmeid, siis on ka liikumise kiirused erinevates gruppides erinevad. Ikka nii, et kõik saaks koos sõita! Teeme ka harjutusi, mida saad pärast  iseseisvalt harjutada, et rulluisutamine muutuks Sulle igati meeldivaks sportimise või vabaaja sisustamise võimaluseks. Räägime ka varustuse valikust, hooldamisest ja kõigest muust, mis rulluisutamisega seotud!

 

KIIVER on soovituslikult kohustuslik! ( oma pea võiks olla kallim, kui u.15 eur, millest kiivri hinnad algavad ). Kui endal pole, siis kasvõi laena seniks sõbralt! Ratta kiiver sobib sama hästi ja tegelikult neil mingit vahet polegi!

KAITSMED on soovituslikud sinu enda liigeste kaitseks ( randmed, küünarnukid ja põlved! ). Tavaline töökinnas või ratta kindad on alustuseks ikka paremad, kui paljad käed!

Riietus: omale meelepärased spordi riided, ehk sõltuvalt ilmast midagi tuultpidavat, et kui vahepeal harjutusi ja puhkepause teeme, siis jahe ei hakkaks!

 

MyFitness RULLUISU TREENINGUD ja ÜHISSÕITMISED on TASUTA!!!

 

 - kes on tegemas oma esimesi sõidusamme -  päris esimest korda sõitmist alustajatel soovitame läbida rulluisu algkoolitus!  vt. www.rullibuss.ee

 

 

Uudised

   ...