2h klubi

2H Klubi ( kahe tunni klubi ) on loodud eesmärgiga kutsuda kõiki algajamaid harrastajaid ja ka kõiki teisi ise harjutajaid koos sõitma, sellepäraast, et:

-  üksteiselt õppida ja juhendajalt abi saada

-  nõu küsida nii varustuse kui sõiduvõtete kohta

-  tunda end koos teistega sõites turvalisemalt

-  oleks motivatsiooni harjutada

-  oleks lahedaid kambajõmme ja uusi rullisõpru

-  oleks kellegiga koos sõita ja mitte üksipäini tuimalt kilomeetreid nühkida

 

2H Klubi koosneb kahe rulluisuklubi: Rulluisuklbi ABEC ja Kaheksarattaliste ( 8R) harrastajatest, kes on ühissõitmistel omal vabal soovil ja rõõmuga abiks kõikide algajate abistamisel. 

 

2 tunni klubi üks eesmärke on koos harrastajatega läbida rulluisumaraton 2 tunniga. See teeb kiiruseks 20 km/h ja see on suurim kiirus millega ka ühissõitudel liigutakse. Kuna tempomeistreid ( juhendajaid) on mitu, siis jagatakse ühissõitudel osaeljad erinevateks gruppideks, kus kõigile on jõukohane sõidutempo. Ühissõitudel on oma osa ka erinevatel harjutustel, mis aitavad igal harrastajal arendada tasakaalu, parandada oma sõidu tehnilisi oskusi, et liikuda rullidel mõnusalt, kergelt ja muretult. Ja mis peamine - üheskoos on märksa lõbusam!

 

2 tunni klubi eestvedajad ja juhendajad on ka EMT Rullituuril rulluisumaratoni distantsil tempomeistriteks , et vähem kogenud sõitjatel aidata mõnusasti oma maratoni läbida.

 

Ühissõitmistele on oodatud ka kõik senini üksinda sõitnud harrastajad ja kõik rullimise unarusse jätnud! Kel on aastaid kodus rullid tolmu kogunud, siis nüüd on hea võimalus need taas tänavale tuua ja koos 2H Klubi rahvaga puhtaks veeretada. Alati on kohal seltskond kellega on hea kampa lüüa ja koos rullimist harjutada.

 

Juba teadaolevalt liituvad ühissõitmistega ka teiste rulluisuklubide treenivad harrastajad, et samuti koos trenni teha ja koos uusi kiirusi nautida. 

 

Ehk erinevatel tasemetel sõitjaid jagub igasugustesse kategooriatesse, kuhu on kõigil luba sappa haakida, tempot nautida ja koos rulluisutamise põnevust avastada!

Uudised

   ...