Press

06.03.2013

EMT Rullituuri 2013 registreerimine avatud!

EMT Rullituurile on nüüd registreerimine avatud. Registreerida saad kogu sarjale korraga või valides endale meelepärased etapid ja panna ennast kirja nendele samuti kohe ühe korraga.

Foto autor: Eerik Överus
Laadi pildimaterjal alla:
Foto 1

Registreerimissüsteem on sarnane Estoloppetile, kes on seda juhtunud kasutama, siis omab juba eelnevat kogemust. Registreermise süsteem peaks olema lihtne ja töötama tõrgeteta.

Ka sel aastal on EMT Topeltpluss klientidele ja EMT lepingulistele klientidele registreerimine poole hinnaga! Hea registreeruja, kui sa pole kindel oma suhetes EMT-ga, siis uuri see enne järgi, sest kõik soodustusega registreerunud kontrollitakse üle EMT andmebaasist. Soodustuse valesti kasutajatel tuleb hiljem võistluskeskuse sekretariaadis tasuda hinnavahe ja see tekitab mõlemale poolele sekeldusi ja ebameeldivust. Kui sa pole veel EMT klient, siis on sul piisavalt aega oma operaatorit vahetada, et mitte ilma jääda pakutud soodustusest!

Nagu ka eelmistel hooaegadel on laste PISIRULLI ja POP Lastesõidule eelregistreerides sõidud tasuta!

Samuti kehtivad kooliealistele lastele pikematel distantsidel 50% soodustused ning samad soodustused ka pensioni ealistele osalejatele.

EMT Rullituur ootab Sind ja Sinu sõpru ning pakub palju huvitavat sellel hooajal, millest räägime edasistes uudistes!

Rulliklubi

Uudised

   ...