Uudised

18.08.2014

Võistkondade loosimine Berliini täna kell 12:00 Solarises!

Loosime esmaspäeval 18. augustil, kell 12:00 Solaris keskuses välja õnneliku võistkonna, kelle Rulliklubi saadab sügisel Berliini rulluisumaratonile. Kes kohale tulla ei saa, siis saab loosimist jälgida läbi Live streamingu Rullituuri kodulehelt!

Ülekande leiad LIVE nupu alt meie kodulehelt!

BMW Berliini rulluisumaraton lõpetab oma registreerimise 22. augustil! Kõik need huvilised, kellele loosiõnn ei naerata jõuavad ka veel nädala jooksul endid registreerida ja tulla osalema aasta vingeimale rulluisumaratonile.

Juhendi järgi peab iga võistkonna 3 liiget olema 5-l etapil omale tulemused protokolli saanud. Kuna peame loosimise läbi viima enne viimast EMT Rullituuri etappi, siis läheb arvesse praegu läbitud 4 etapi tulemused. Loosis osalevad juhendi järgi kvalifitseerunud 20 võistkonda:

Albe Team/Bont 2
Tartu Inline Team Unistajad
Neva Racing Team
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
AT Spordiklubi/Saarlased
Jõhvi RS Team
Tartu Inline Team Siredad Sääred
Rulluisuklubi 8R Kollased
Albe Team/Bont
POWERSLIDE LATVIA
www.8R.ee
Rulluisuklubi 8R Oranžid
Kuldsed Käed / Team
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
Scandikids
Rull Ruulib

Naiskonnad:
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Kaheksarattalised
Tartu Inline Ladies Team
Rakvere Bont naised

Rulliklubi hoolitseb ühe võistkonna eest nii, et nende kasutuses saab olema ABC Motorsi poolt Renault Trafic reisibuss, IIZI kindlustus teeb võistkonnale reisikindlustuse ja majutuse on broneerinud Rulliklubi Berlin Cityhostelisse, mis asub stardis u 1km kaugusel! Lisaks on vabu kohti lisabussis samale reisile ja ööbimistega samas hotellis! Kõik ühise reisiseltskonnaga liituda soovijatest saavad endast märku anda info@rulliklubi.ee et endale koht reisile broneeida. Väljasõit on neljapäeval 25. augustil Tallinnast ja tagasi sõitu alustatakse pühapäeval 28. augustil, peale maratonijooksu vaatamist! Tagasi ollakse ilmselt esmaspäeva hilisõhtul! Reisi kulu koos majutusega hotellis on 175 eur / inimene.

Uudised

   ...