Uudised

27.06.2014

Tule ringile!

Tuleval esmaspäeval, 30. juunil stardib Audru vallas Auto24ringil oma teisele hooajale Pärnu Postimehe ja A2K spordipoe tervisespordisari “Tule ringile”, millel saab suve jooksul treenida mitme tuntud sportlase näpunäidete järgi.

Pärnu Postimeest välja andva aktsiseltsi Ühinenud Ajalehed levi- ja turundusjuhi Erkki Lumisalu sõnade kohaselt on esmaspäevased rahvaspordiüritused jagatud spordialade järgi.

Otsa teeb lahti “Meistrite esmaspäev”, kui erandkorras saab treenida neljal alal: rullsuusatamises ja -uisutamises, rattasõidus ja jooksutrennis. Juhendajad on Eesti meistriks tulnud sportlased suusataja Kein Einaste, rulluisutaja Kert Keskpaik, jooksja Viljar Vallimäe ja jalgrattur Caspar Austa.

Levijuhi kinnitusel on esialgu plaanitud augusti lõpuni kaheksa tervisespordiüritust, kuid kui ilm lubab, võib sari jätkuda septembriski. Muuhulgas tutvustavad treenerid suve jooksul orienteerumist, jalgrattatreeningut ja kepikõndi. Augustis saab osaleda spordivigastustest rääkival loengul. Igal esmaspäeval võib proovida rullsuusatamist. Kõik üritused on tasuta.

Info konkreetse esmaspäeva kohta ilmub jooksvalt nii Pärnu Postimehe paberväljaandes kui veebiski.

“Eelmisel aastal osutus “Tule ringile” spordisõprade seas väga populaarseks ja niisama aktiivset osavõttu loodame selgi aastal,” ütles Lumisalu. “Usinamatele osalejatele on korraldajad välja pannud auhinnad.”

Spordisõpru oodatakse Auto24ringile igal esmaspäeval kell 17.

“Sel esmaspäeval algab esimene treening kell 17.30,” lisas Lumisalu. “Kell 19 toimub omalaadne võistlus, meistrite sõit, kus meistrid sõidavad-jooksevad harrastajatele ette ringiajad, mida viimastel on võimalik suve jooksul ületada.”

Uudised

   ...