Uudised

17.06.2014

Tuuline Tabasalu Rullimaraton

14. juunil toimus METEK Tabasalu Rullimaraton, mis oli EMT Rullituuri kolmandaks osavõistluseks.

Ilmataat on hoolitsenud selle eest, et võistlejatel rajal olles mingisugust rutiini ei tekiks. Kui Rapla etapp möödus suures palavuses ja Viitna oma vihmas, siis seekord saatis võistlejaid veidi jahedam ilm tugeva tuulega. Rajale tulnud rulluisutajad ei lasknud end aga sellest heidutada, sest täpselt pool maad oli tuulemootor ka suureks abijõuks.

Meeste põhisõidus üllatusi ei sündinud. Sõidu võitis Kert Keskpaik Marten Liivi ja Maksim Visotsky ees. Sõitu dikteeris täielikult Albe/Team Bont kuue sõitjaga, kellele ainukesena suutiski vastupanu osutada Maksim Visotsky (RUS), kes sel aastal sõidab Powerslide Latvia ridades.

Naiste põhisõidus tõusis pjedestaali kõrgeimale astmele Enel Kõrva rulluisuklubist ABEC/AT Sport, kes suutis sel hooajal esimest korda edestada teiseks tulnud Evgenia Radionikit. Kolmas oli samuti ABEC/AT Sport sõitja Diana Kaareste.

Kokku ületas finišijoone kõikide distantside peale üle 300 rulluisutaja. Maratonidistantsil oli rajal ka tavapärased kolm tempogruppi, millega sõitis osaliselt või terve distantsi kaasa suurusjärgus paarkümmend inimest.

Järgmine etapp toimub 6. juulil Pärnus. Varsti hõikame välja ka rajaskeemi ja täpse ajakava.

 

Kohtumiseni rajal!

 

Tabasalu etapi videokokkuvõte on SIIN.

Uudised

   ...