Uudised

09.06.2013

EMT Rullituuri teine etapp toimus Maardus.

Laupäeval, 8.juunil toimunud Maardu Rullimaratonil võidutsesid meeste arvestuses Kert Keskpaik Albe Team/ Arco Transport esimesest võistkonnast ning naistest Laima Kaufina.

Meeste võitja Kert Keskpaik. Pilt: Kaspar Kallip

Päikselisel ning kuumal päeval toimunud põnevas võistluses tegi tõusul otsustava äramineku Kert Keskpaik, kes lõpetas võistluse ajaga 01:10:12. Talle järgnesid võistkonnakaaslane Marten Liiv ja Ansis Eljasans. Neljanda, viienda ja kuuenda koha jagasid oma vahel  Aleks Luik, Lauris Bitenieks ning Vahur Valvas. Naistest ei olnud ka sel korral vastast Laima Kaufinale. Talle järgnesid Evgenia Radionik, Enel Kõrva, Diana Kaareste, Svetlana Chumovitckaia ning Merle Kilvits.

Suusarulli distantsi võitis pika eduga järgnevate ees Oleg Kovaljov ning naistest nooruke Merilin Jürisaar. IIZI Skate distantsil võidutsesid M19 vanuseklassis Karlis Vancovics, M14 vanuseklassis Sten Miljand, N19 vanuseklassis Tuuli Vaher ning N14 vanuseklassis Kristiine Kalev. Lastest võitsid Haralds Dernovs ja Eleandra Saaremägi.

Järgmine etapp, Kohtla-Järve Rullimaraton toimub juba sel pühapäeval 16.06!

Eelregistreerimine on avatud kuni kolmapäeva (12.06) südaööni!