Uudised

25.05.2013

EXTREME SPORT & POWERSLIDE LÖÖVAD RULLITUURIL KAMPA!

Kevad-suvel ratastel ringi tuuritamine on Extreme Sport /Powerslide teamile  loomuomane eneseväljendus: teeme trenni õppides tundma uusi sõiduradasid, naudime head seltskonda, kogeme adrenaliini ning rulluisutamisest saadud super sportlikku enesetunnet!  Ise rulluisutades ning ka teisi sellel spordial innustades oleme võtnud eesmärgiks märgata rullitajate vajadusi – nende soove ja ootusi rulluiskude, varuosade, kaitsevarustuse ja rulluisuriiete osas. Väljakutse kõikide ootusi täita ei tundu kergemate killast, ent anname igapäevaselt oma parima, et arendusmeeskonnaga koostöös leida innovatiivsed ning parimad lahendused erinevate sõiduoskuste ja harrastustasemega rulluisutajatele/suusatajatele.

Sel hooajal pakume Extreme Sport kauplustes head valikut Powerslide rulluiske ja -suuski, mille kollektsioonide loomisel on olnud oluline nii toodete innovatiivsus, stiil kui ka kõrge kvaliteet. Kodulehelt aadressil  leiab kogu rulluisuvarustust puudutava info; rulluisud nii meestele, naistele  kui ka lastele. Samuti on kodukal väljas rullsuusad, kaitsevarustus , rulluisuriided, aksessuaarid (, varuosad ja sportpäikeseprillid.

 

EMT Rullituuril oleme võtnud oma südameasjaks käia välja parimad tooted mis meil olemas – seda nii tuuri etapi auhinnafondis kui ka Extreme Sport/Powerslide välitelgis. Jagame väärt nõu ning soovitusi nii toodete kui rulluisutamise kohta üldisemalt. Samuti korraldame igal teisipäeval Tallinnas Powerslide rullsuusa testiõhtuid, loe lähemalt 

 

Seega, kui rulluisutamine on Sinu jaoks teema – tule läbi!

Uudised