Uudised

24.02.2013

Rullikool ootab kõiki harjutama!

Sel hooajal on Rullikoolis palju uut! Esiteks treenerid, kes pakuvad õpet nii päris algajatele, kui edasijõudnutele, kui treenijatele. Sarnaselt eelmistele hooaegadele on tegevused tasemeti jagatud gruppidesse, mida juhendavad erinevad treenerid. Lastele on oma grupp, kus saab nii algõpet, kui koos sõita eesti oma vanusegrupi parimate kiirrulluisutajatega!

 

Rullikool on sel aastal pannud seljad kokku Albe-Team Bont parimate juhendajate ja profisõitjatega. Samuti on koolitustele kaasatud rulluisubuss ( Talvel tuntud suusabuss ), kus on võimailk omale puuduolevat varustust rentida. 

Koolitustel saab spetsialistidelt abi ka vajaliku varustuse ostmiseks ja abi rulluiskude hooldamiseks. Kohapeal on ka palju kaupa heade hindadega müügis!

Rullikool töötab põhimõttel: rendi uisud, proovi sõita! Saad kohapeal osaleda rulluisukoolitusel e. õpi! Kui hakkas meeldima, siis osta omale sobiv varustus ja hakka sportlikult oma vaba aega rulluisutades sisustama. Edasi toimuvad edasijõudnute treeningud, kus õpitakse ennast uiskudel paremini valitsema ja tehakse trenni, et saaks kergema vaevaga kiirema hoo. Aga kelle jaoks pole kiire hoog oluline siis on olemas oma grupp - 2 tunni klubi, kus käiakse koos, et sõita mõõdukas tempos ja nautida rullusutamist ning ühist seltskonda. Muidugi on ka siin oma juhendaja, kes annab nõu ja hoiab parajat tempot!

 

Kogu toimetamine algab ilmselt mai alguses, või kui ilmad lubavad, siis ka varem. Anname edasisest teada järgmistes uudistes!

 

Rulliklubi.

Uudised