Uudised

06.08.2015

Kalevipoja Rullisõit kutsub kõiki ERALDISTARDIST sõidule!

Kalevipoja Rullisõit peetakse ka sel aastal Jõgevamaal, Laiuseväljal eraldistardist sõiduga.

Maratoni distantsi sõitjate raja pikkuseks on 15km, poolmaratoni sõitjatel tuleb läbida 10km. RAHVARULLIJAD saavad taaskord ühisstardi ja sõidavad koos 10km distantsi. Enne suurte starte toimuvad tavapäraselt ka Pisirull ja Tutti-Frutti Lastesõit!

Mis on ühisstardist sõit? Vastus lihtne, võistlejad kutsutakse starti registreerimise järjekorras ja sõidavad oma valitud distantsi üksi, kõrvalist abi kasutamata.

Miks eraldistardist sõit? Selleks, et oleks kõigil võimalik reaalselt võrrelda oma sõidu tulemust teiste osalejatega, ning selgitada üksi sõites kõige kiiremad rulluiskudel võistlejad. Kuna grupisõidus mängivad suurt rolli tuules sõitmise eelised, taktika ning õnnefaktor, siis eraldistardist sõidus saab väga selgelt iga sõitja tulemuse oma pingutusele vastavalt. 

Keda ootame osalema? KÕIKI, kel veidigi huvi rulluisutamise vastu ja meeldib ennast veidikenegi proovile panna. Kuna starditakse ühekaupa ja sõidetakse mööda liikluseks suletud, ning turvatud autoteed, on siin sõitmine äärmiselt TURVALINE! Rada viib stardist mööda kergelt looklevat maanteed tagasipöördepunkti, mis asub mõlemal distantsil kergel tõusul, et oleks lihtsam kiirus maha pidurdada, ning toob sama rada mööda tagasi finishisse. 

Mõned kuuldud fraasid eelmise aasta sõidult:

"Väga lahe kogemus, kus saab võidu sõita iseenese, tahtejõu ja kellaga" 

"Kõige raskem oli oma positsiooni hoida peale sõitu, kus enda teha polnud enam midagi. Pidi vaid ootama ja lootma, et teised on aeglasemad"

"Arvasin, et sõidan ka kiiresti aga kui keegi proff mööda vuhises, siis sain aru, kui palju pean veel harjutama, et sama kiiresti sõita"

 

Tule saa oma positiivne elamus Laiusevälja maalilises miljöös ning avasta rullitamise põnevust! 

Soodsaim eelregistreerimine kestab selle nädala kolmapäevani. Pane ennast kirja ja kutsu sõbrad ka kaasa!

Uudised

   ...