Uudised

08.06.2015

METEK Tabasalu Rulluisumaratoni võitsid Kert Keskpaik ja Saskia Alusalu!

Ülimalt tuulistes oludes peetud Metek Tabasalu Rulluisumaratoni võitis meeste arvestuses Kert Keskpaik oma võistkonnakaaslaste Aleks Luige ja Lauri Koorti ees. 

Maraton sõideti 10 km pikkusel täiesti laugel ringil. Esimese ringi lõpetas üle minutise eduga Lauri Koort kogu ülejäänud jälitajate kamba ees nagu tunduks, et võitjas pole enam kahtlustki. Teiselt ringilt tulles aga olid kaartid jälle korralikult sassis ja võidusõit sai oma põnevuse tagasi. Väga rasketes tuuleoludes sõideti suured grupid kiiresti ribadeks ja edasi säilitas võidusõit oma pinge väiksemate gruppide tagaajamistes ja taktikamängudes. Meeste esiotsa kontrollis täies ulatuses Albe Team Bonti kaks võistkonda, kuhu suutis vastupanu anda vaid Venemaa esindaja Maksim Visotsky. Naistest oli taaskord hooaja avastardis kohal ka Saskia Alusalu, kes kohe naistelt eest ära uisutas. Ainukesena jaksas Saskia tempot mõnda aega hoida vaid Enel Kõrva, kes hiljem ka naiste esigruppi tagasi langes. Sellega oli ka selge, et poodiumikohtade jagamine toimub lõpusirgel ja nii ka tinglikult läks! Teine koht kõvas lõpuduellis Venemaa esindaja Svetlana Chumovetskajaga jäi ikkagi Enel Kõrvale. Neljandana lõpetas Gerli Eltermaa, kes tegi väga tubli sõidu Diana Kaareste ja Maria Muljarova ees.

Toredal tuulisel rulluisupäeval käis erinevates sõitudes ( Pisirullil / Tutti Frutti Lastesõidul, IIZI Skate - poolmaratonil, Chilli Rahvarullil ja Maratonil) kokku rajal tublisti üle 350 osaleja. Viimaste rahvaspordiürituste kõrval saame tänada head korraldusmeeskonda, kelle hea töö tulemusel, lõpes päev vaid positiivses toonis, ilma väikesemategi traumadeta, rõõmsalt ja ohutult!

Hetkel saab tulemusi näha meie uue ajavõtupartneri kodulehelt: http://www.antrotsenter.ee/result.
Pildid ja video toome Teieni ka kohe lähipäevil!

Järgmine  UusMaa Rullituuri etapp ootab kõiki Pärnu südalinna tänavatele rullima juba 5 juulil!

Uudised

   ...