Uudised

27.05.2015

Metek Tabasalu Rulluisumaratoni REGISTREERIMISE esimene SOODUSVOOR lõpeb täna!

Täna lõpeb esimene ja kõige soodsam registreerimine UusMaa Rullituuri sarja avaetapile - METEK Tabasalu Rulluisumaratonile!
Ära maga maha soodsaimat võimalust ennast ja oma sõpru toredale rulluisusündmusele kirja panna! 

7. juunil toimub METEK Tabasalu rulluisumaraton, mis on UusMaa Rullituuri avaetapiks. Kogupere rulluisupäevale on oodatud nii lapsed, algajad harrastajad kui ka oma ala võistlussportlased nii Eestist kui ka lähisriikidest.

Igal rulluisusõbral on võimalik valida jõukohane distants, kuhu tulla koos sõprade või perega rõõmsalt rullima. Rulluisupäeva erinevate distantside valikus on Pisirull (500 m) kuni 8-aastastele, Tutti Frutti lastesõit (2,5 km) kuni 12-aastasele, RAHVARULL (10 km) algajatele rulluisuhuvilistele, mis on jõukohane kõigile, poolmaraton (20 km) ja rulluisumaraton (40 km). Sõit toimub liikluseks suletud autoteel, kus on kõigile piisavalt ruumi ohutuks sõitmiseks.

Kõigile finišisse jõudjatele kingitused!

Start ja finiš asuvad Tabasalu Spordikeskuse tagumises parklas. Kohal on rullibuss, kus laenutatakse rulluiske ja antakse näpunäiteid Rahvarulli distantsil osalejatele. Rullikuid saab sõitmiseks laenutada vaid kuiva ilma puhul. Meeleolu hoiavad üleval DJ Kooli noored diskorid ja JJ-Streeti tantsijad, kes esitavad mitu vinge tantsukava. Lapsi ootab parklas väike vigursõidurada, kus Seba Rulluisuslaalomi treenerid demonstreerivad rulluisutrikke ja näitavad, kuidas rulluisuslaalom käib. Päeva juhib Kristjan Gold.
Kõiki distantside lõpetajaid ootab finišis osalejamedal, Saku spordijook ja toidukotike. Kes medaleid ei võida, nendele ehk naeratab loosiõnn toetajate auhindadega!
Rulluisupäevale saab registreeruda meie kodulehel www.rullituur.ee. Harku valla elanikele on RAHVARULLI distantsil osalemine eelregistreerimisel TASUTA! Tasuta on ka lastesõidud. Teistel distantsidel on ka soodustused koolinoortele ja pensionäridele. Võimalik on registreeruda ka võistluspäeval kohapeal, aga siis on kõik distantsid tasulised vastavalt registreerimise juhendile.
Oma oskusi eelnevalt lihvida soovijaid ootab www.rullibuss.ee oma koolitustele. Samuti toimuvad igal esmaspäeval ühissõitmised Hiiu Tähetorni kergliiklusteel (http://www.rullituur.ee/et/rullikool).

Kui registreerid ennast kohe kõigile sarja 4-le etapile, siis ootab sind Tabasalu etapil tore üllatuspakett meie toetajatelt! Vaata mida kõike on sarja toetajad Sulle kingikotti pannud SIIT!

Kui registreerid endaga koos veel 2 sõpra nendele meelepärastele distantsidele kogu sarjaks siis pääsed loosimisse, kus jagatakse välja 5 eriti  vinget kingikomplekti meie toetajatelt. Vaata SÕBRAKAMPAANIAT lähemalt SIIT!

Tule Chilli koos meiega! Rullitamine on lahe!

Uudised

   ...